קידום אתרים

קידום האתר והשיווק שלו נעשים באמצעות שתי דרכים אפשריות – קידום ממומן וקידום אורגני

קידום ממומן

פרסום האתר בצורה אינטנסיבית יותר- באמצעות תשלום על כל קליק. עלות קליק יכולה לנוע בין שקל ועד מאות אלפי שקלים כאשר מדובר בתחום תחרותי מאוד.

קידום אורגני

קידום ושיווק העסק ברשת החיפוש בדרך אורגנית. ז”א, הבאת האתר אל המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש ובכך להגדיל את הכניסה והחשיפה אל האתר. בקידום אורגני חשיפת האתר לא מותנית בהגבלת עלויות של קליקים.

בקידום אורגני, השאיפה היא להיות תמיד בין הראשונים בתוצאות החיפוש:

קצת רקע על המשמעות של קידום אורני

במרוצת השנים האינטרנט התפתח והפך להיות פופולארי בקרב האנושות כולה (כמעט) ובפרט בישראל. לציבור בכלל ולאנשי עסקים בפרט, האינטרנט מהווה כלי עזר שיווקי מצוין ואף תורם רבות להגדלת מאגר לקוחות של אלפי בתי עסק (אלו שעושים את זה נכון).

כאשר בעל עסק בונה אתר אינטרנטי לעסק שלו הוא בעצם מאפשר ללקוחות הפוטנציאליים שלו להיחשף למוצרים/לשירותים שלו באופן וירטואלי ונוח.
ישנם מליוני אתרים למליוני בתי עסק באינטרנט וכאן תחום הקידום האורגני בא לעזרתנו כבעלי אתרים ועסקים.

קידום אורגני – מה זה בעצם אומר?
כאשר אנו מחפשים ביטוי מסוים ברשת החיפוש, עולות לפנינו מאות תוצאות מאתרים שונים, לאיזה אתר נבחר להיכנס? לאתר שהכי מושך לנו את העין מבחינת המיקום שלו ומבחינת התוכן שלו – אך בעיקר על פי מיקומו בדף הראשון. לדף שני בתוצאות החיפוש 90% לא מגיעים.
קידום אורני הנו קידום האתר במטרה ליישב את האתר שלנו בדף הראשון בגוגל תחת ביטוי רלוונטי לעסק שלנו וזאת באופן “טבעי” ולא ממומן, כלומר, אנחנו לא משלמים לגוגל על מנת שיציג את האתר שלנו בדף הראשון בתוצאות, אלא אנו מבצעים פעולות התואמות את שיטת סידור התוצאות של גוגל ומקדמים את הפופולאריות של האתר שלנו באמצעות טכניקות בקידום אורגני ובכך מביאים את האתר שלנו לבין המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש.

איך קידום אורגני יכול לעזור לעסק שלי?
אחת מהשיטות היעילות והאפקטיביות ביותר לקידום עסקים באינטרנט הנו קידום אורגני.
לאחר שבנינו אתר לעסק שלנו, עלינו לשווק אותו בצורה נכונה על מנת שיהיה חשוף ובולט מול עיני הלקוחות אשר מקלידים ברשת החיפוש את המוצרים שלנו.
כאשר אנו עושים קידום אורגני באופן נכון ומדויק, אתר העסק נשאר בולט וחשוף לעיני מספר רב של משתמשים המחפשים את המוצרים או השירותים בתחום של העסק שלנו לאורך זמן. כלומר, כאשר אתר מתקדם נכון במעלה סולם תוצאות החיפוש הוא נשאר שם. הדרך לשמר את האתר בדף הראשון של גוגל תחת ביטוי מסויים זו מומחיות בפני עצמה אשר מורכבת מטכניקות שונות למשל – מחקר מילות מפתח בשיטה מורחבת, בחינת כל המתחרים בתחום בו פועל העסק, כמות החיפושים החודשי וכמות הדפים הקיימים ברשת נכון לרגע הקידום.
על מנת לייצר קידום אורגני נכון עבורנו, עלינו לעבוד קשה בהתחלה ובכך להבטיח תוצאות טובות לאורך זמן ממושך. יש לבנות תכנית לקידום אורגני ולעשות חקר מילות מפתח (רוחבי) אותן נרצה לקדם באתר שלנו בשביל לקדם את האתר כולו (או דף מסויים).
קידום אורגני הנו תחום מורכב אך קריטי בשבילנו כבעלי עסקים ועלינו ללמוד אותו בשביל לבצע אותו על הצד הטוב ביותר.
כאמור, התחרות בגוגל קשה, ישנם המון אתרי אינטרנט בכל התחומים, עסק המעוניין להיות הבולט ביותר בתחומו, חייב להשקיע מאמצים בקידום אורגני.
במידה ואנו לא יודעים לעשות עבודת שיווק נכונה ואפקטיבית, אנו נפנה לאנשי מקצוע בתחום שיעשו זאת עבורנו.

בבסיס בניית האתר אנו שמים דגש על המרכיבים הבאים

תוכן מנצח

התוכן הוא אחד מהמרכיבים החשובים לקידום ובניית האתר בצורה הנכונה ביותר לקראת הגשמת היעדים והמטרות. תוכן רלוונטי ומעניין ללקוח ימשוך את תשומת ליבו לאתר ובכך יהפוך אותו ללקוח פוטנציאל ויגביר את התנועה באתר

הגנה נגד האקרים

הוספת תוסף חשוב מאוד אשר מעניק הגנה לאתר שלך מפני פריצות ושאר תחבולות. אנו מאמינים כי יש לשמור על האתר הקיים שהרי הוא מניב לעסק שלך תוצאות

SSL - אתר מאובטח

תוסף אשר מטביח את הגנת האתר מבפני מזיקים ווירוסים ובכך שומר על ועל אחזקתו באופן תקין ללא באגי. זהו תוסף חיוני שמשאיר את האתר שלך עובד ללא חשש

רספונסיביות

בניית אתר המותאם לכלל המסכים. לא משנה מאיזה מכשיר מתבוננים באתר, התצוגה תהיה בהתאם למכשיר ממנו מוצג האתר

נגישות לבעלי מוגבליות

הנגשת האתר לבעלי מוגבלויות הנו דבר חשוב וחובה. כאשר לא מנגישים אתר לבעלי מוגבלויות עוברים על החוק ולכן כחלק מבניית האתר אנו מבצעים הנגשה מותאמת לבעלי מוגבלויות

קידום מובנה

כאשר אנו בונים אתר, אנו ממלאים אותו בתכנים ומרכיבים אשר תומכים את הקידום שלו ברשתות החיפוש ובכך עוזרים לשיווק וקידום האתר עצמו