קידום אתרים

קידום האתר והשיווק שלו נעשים באמצעות שתי דרכים אפשריות – קידום ממומן וקידום אורגני

קידום ממומן

פרסום האתר בצורה אינטנסיבית יותר- באמצעות תשלום על כל קליק. עלות קליק יכולה לנוע בין שקל ועד מאות אלפי שקלים כאשר מדובר בתחום תחרותי מאוד.

קידום אורגני

קידום ושיווק העסק ברשת החיפוש בדרך אורגנית. ז”א, הבאת האתר אל המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש ובכך להגדיל את הכניסה והחשיפה אל האתר. בקידום אורגני חשיפת האתר לא מותנית בהגבלת עלויות של קליקים.

בקידום ממומן האתר נמצא במקומות הראשונים בזמן קצר:

קצת רקע על המשמעות של קידום ממומן

קידום ממומן הנו צינור שיווקי אסרטיבי ברשת החיפוש וברשתות החברתיות.
באמצעות מימון פעולת השיווק שלנו אנו מגבירים את הסיכויים לקבל חשיפות ופניות ובהתאם לזאת  מגדילים את מאגר הלקוחות שלנו.

איך קידום ממומן עוזר לי?

הקמת אתר עסקי? מצוין! עכשיו נשאר לך לגרום לכמה שיותר אנשים להיחשף לאתר שלך ולשירותים שלך. כאשר אנשים נחשפים לאתר שלך, הם בעצם נחשפים לעסק שלך ולמה שאתה מוכר – ככה מגדילים מאגר לקוחות.

באמצעות תכנית קידום אסטרטגית נכונה בכלי ניהול הפרסום של גוגל-Google Ads, יתווספו יותר חשיפות לאתר שלך. איך זה קורה? כאשר בזכות הקידום הממומן האתר שלך נמצא בין המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש ברשת ובכך בולטים לעין של המשתמש ברשת החיפוש. יש עשרות ומאות אלפי חיפושים כמעט בכל תחום ולכן התחרות תמיד תהיה גדולה.

אין מה לפחד מתחרות, אלא פשוט לדעת לתכנן נכון; יצירת קמפיינים באופן מקצועי יותר יכולים להזרים לקוחות חדשים וקיימים לעסק שלך, גם אם התחרות גדולה בתחום זה.
שיווק ממומן מדוייק זוהי מומחיות שמשיגים אחרי שנים של ניסיון.
קידום ממומן בגוגל אדס או ברשתות החברתיות יכול להיות אפקטיבי מאוד ולהניב רווחים גבוהים או לחילופין, לגרום לעסק להוציא כספים מיותרים בעקבות חובבנות וחוסר ניסיון.

המטרה בשיווק ממומן – הגדלת הרווחים בלפחות פי 3 מכמות ההשקעה!
יש להגדיר תקציב ריאלי, לפרסם ובהתאם לזאת לבחון את התוצאות.
הרווחים מהפרסום הממומן יכולים להיות משתלמים מאוד, לדוגמא: לקוחות שהשקיעו בסביבות ה₪1000 בחודש הרוויחו בסביבות 10,000₪ לאורך תקופה ארוכה ולקוחות שהשקיעו בסביבות 5000₪ בחודש חזו בתוצאות של כ30,000₪ בחודש.
אך כאמור, יש לתכנן בזהירות תכנית שיווק מדויקת ולהתקדם צעד אחר צעד כדי לוודא שהמשקיע מרוויח כל הזמן (גם אם זה מעט מעל ההשקעה) על מנת להפיק את המיטב מהקמפיין.

איך בונים תכנית שיווק נכונה?

לפני שממהרים לשים כסף עבור קמפיין לעסק, יש לעצור ולחשוב טוב איך לנתב את הקמפיין בצורה בה הוא יניב פירות. לכן, על מנת להקים קמפיין שיווקי שבאמת יביא לכם את התוצאות שלהם אתם מצפים, כדאי וחשוב מאוד שתתיחסו (ביו השאר) גם למרכיבים הבאים:

אפיון העסק – אתם מכירים את העסק שלכם הכי טוב, אך בכל זאת נסו לבצע עבורכם את האפיון המדויק של העסק – איזה מוצר/שירות ריווחי ביותר? איזה מוצר/שירות מבוקש ביותר? איזה מוצר/שירות נלווה מבוקש ביותר? וכדומה..

פילוח קהל יעד – תחשבו על כל הלקוחות הקיימים/הפוטנציאלים שלכם ושימו לב למאפיינים שלהם. כך, תדעו ותוכלו לחלק את קהל היעד שלכם לקבוצות ולעבוד בצורה מסודרת וממוקדת מטרה.
אין עניין שהמודעות בקמפיין ייחשפו לאנשים לא רלוונטיים – זה מתכון לבזבוזים מיותרים מתקציב הקמפיין וזוהי נקודת כשל המצריכה מעקב וחשיבותה רבה.

תוכן קצר ולעניין – רשמו במודעות אותן אתם מפרסים, תוכן רלוונטי, ממוקד ואותנטי לעסק שלכם. אנשים לא אוהבים לקרוא, הם תמיד מחפשים את התשובה הקצרה ביותר ולכן עליכם להיות ממוקדים ועניינים ביצירת התוכן שלכם במודעות שאתם בוחרים לפרסם.

אלו רק חלק קטן (!) מהעקרונות הבסיסיים ביותר על מנת לייצר קמפיין שיווקי יעיל במיוחד עבורכם.

בבסיס בניית האתר אנו שמים דגשים מיוחדים על המרכיבים הבאים

תוכן מנצח

התוכן הוא אחד מהמרכיבים החשובים לקידום ובניית האתר בצורה הנכונה ביותר לקראת הגשמת היעדים והמטרות. תוכן רלוונטי ומעניין ללקוח ימשוך את תשומת ליבו לאתר ובכך יהפוך אותו ללקוח פוטנציאל ויגביר את התנועה באתר

הגנה נגד האקרים

הוספת תוסף חשוב מאוד אשר מעניק הגנה לאתר שלך מפני פריצות ושאר תחבולות. אנו מאמינים כי יש לשמור על האתר הקיים שהרי הוא מניב לעסק שלך תוצאות

SSL - אתר מאובטח

תוסף אשר מטביח את הגנת האתר מבפני מזיקים ווירוסים ובכך שומר על ועל אחזקתו באופן תקין ללא באגי. זהו תוסף חיוני שמשאיר את האתר שלך עובד ללא חשש

רספונסיביות

בניית אתר המותאם לכלל המסכים. לא משנה מאיזה מכשיר מתבוננים באתר, התצוגה תהיה בהתאם למכשיר ממנו מוצג האתר

נגישות לבעלי מוגבליות

הנגשת האתר לבעלי מוגבלויות הנו דבר חשוב וחובה. כאשר לא מנגישים אתר לבעלי מוגבלויות עוברים על החוק ולכן כחלק מבניית האתר אנו מבצעים הנגשה מותאמת לבעלי מוגבלויות

קידום מובנה

כאשר אנו בונים אתר, אנו ממלאים אותו בתכנים ומרכיבים אשר תומכים את הקידום שלו ברשתות החיפוש ובכך עוזרים לשיווק וקידום האתר עצמו