ניהול מדיה חברתית

קידום עסקים ברשת

שיווק ופרסום העסק ברשתות החברתיות הנו מומלץ לכל עסק

קידום באינסטגרם

יצירת דף עסקי באינסטגרם ושיווק העסק בפלטפורמה זו, חושפת את העסק והשירותים שלו לקהל רחב יותר. פלטפורמת קידום זו מתאימה יותר לעסקי המסעדנות, אופנה, פנאי, תיירות וכדומה.

קידום בפייסבוק

קידום ושיווק העסק בפייסבוק - זאת אומרת, הבאת שירותי/מוצרי העסק לכמות חשיפות נרחבת וגדולה יותר ובכך להגדיל את הכניסה והחשיפה גם אל האתר. בקידום בפייסבוק ניתן להגיע לכמות גדולה של לקוחות ע"י פילוח קהל יעד.

איך פרסום בפייסבוק יכול לעזור לעסק שלי?

במרוצת השנים, הפייסבוק תפס תאוצה והפופולריות שלו רק גברה והתרחבה. עם הזמן, יותר ויותר משתמשים נרשמים לפייסבוק. פרסום ברשת החברתית הנו כלי יעיל במיוחד לשיווק ופרסום העסק שלך, שהרי הפייסבוק נותן “במה” לכלל משתמשיו להביע את עצמם בדרכים שונות (פוסטים, תמונות, כתבות וכו’).

פרסום ממומן בפייסבוק – לעשות את זה נכון

במידה והחלטת להקים קמפיין קידום ממומן לעסק שלך בפייסבוק, חשוב שתעשה זאת באופן נכון, מתוכנן בהתאם לצרכים של העסק שלך. הפייסבוק מציע לנו פעמים רבות לקדם פוסטים שלנו בתשלום אך עלינו לדעת לעמוד בפיתוי ולעשות את הפרסום הממומן בדרכים הנכונות לנו. בנוסף, עלייך לדעת ולהכיר את קהל לקוחותייך על מנת לבצע פילוח קהל יעד נכון וממוקד וזאת בשביל למנוע בזבוז כסף על לקוחות שלא פוטנציאליים לעסק שלך בכלל.

קידום אורגני בפייסבוק – חשוב ויעיל לא פחות מקידום ממומן

בנוסף לקידום ממומן בפייסבוק, ישנה דרך נוספת לפרסם את העסק שלך וזאת באמצעות קידום אורגני. קידום אורגני בפייסבוק הנו קידום המבוסס על פעולות פרסום “ידניות”; זאת אומרת, שאתה כבעל עסק ומנהל הדף עסקי שלך בפייסבוק, צריך לדאוג לפרסם את העסק שלך במקומות הנכונים בפייסבוק באמצעות: תיוגים, מעקב אחר קבוצות רלוונטיות, יצירת מעורבות בדך העסקי שלך וכדומה.

ניהול נכון של הדף העסקי שלך

חוץ מיצירת קמפיין מקצועי לעסק שלך, יש לשמור על פעילות הדף כראוי: להיות זמין לפניות של לקוחות במסנג’ר, לשים לב לתגובות ומעורבות בפוסטים ובהתאם להגיב ולתת יחס, להישאר פעילים באמצעות העלאת פוסטים לפחות פעמיים בשבוע וכמובן לייצר פוסטים קצרים ולעניין – עם תוכן רלוונטי לעסק שלך.

לקידום באופן מקצועי יותר, נשמח לסייע לך בנושא באמצעות הידע והכישורים שלנו בתחום השיווק ברשתות החברתיות ובכלל… 

בבסיס קידום העסק ברשת החברתית אנו שמים דגשים מיוחדים למרכיבים אלו

תוכן מנצח

התוכן הוא אחד מהמרכיבים החשובים לקידום העסק בצורה הנכונה ביותר לקראת הגשמת היעדים והמטרות. תוכן רלוונטי ומעניין ללקוח ימשוך את תשומת ליבו לעסק ובכך יהפוך אותו ללקוח פוטנציאל ובנוסף יגביר את התנועה באתר

הגנה נגד האקרים

הוספת תוסף חשוב מאוד אשר מעניק הגנה לאתר שלך מפני פריצות ושאר תחבולות. אנו מאמינים כי יש לשמור על האתר הקיים שהרי הוא מניב לעסק שלך תוצאות

SSL - אתר מאובטח

תוסף אשר מטביח את הגנת האתר מבפני מזיקים ווירוסים ובכך שומר על ועל אחזקתו באופן תקין ללא באגי. זהו תוסף חיוני שמשאיר את האתר שלך עובד ללא חשש

רספונסיביות

יצירת פוסטים המותאם לכלל המסכים. לא משנה מאיזה מכשיר מתבוננים באתר, התצוגה תהיה בהתאם למכשיר ממנו מוצג האתר

נגישות לבעלי מוגבליות

הנגשת האתר לבעלי מוגבלויות הנו דבר חשוב וחובה. כאשר לא מנגישים אתר לבעלי מוגבלויות עוברים על החוק ולכן כחלק מבניית האתר אנו מבצעים הנגשה מותאמת לבעלי מוגבלויות

קידום מובנה

כאשר אנו מקדמים דף עסקי ברשת החברתית, אנו בונים תכנית שיווק אסטרטגית הכוללת פילוח קהל יעד נכון ומדויק לעסק שלך